• Zavolejte nám: +420 495 532 057

NAŠE SLUŽBY

Rádi vás provedeme naším zařízením a poskytneme podrobné informace.

Naše služby

Poskytujeme profesionální služby podle nejnovějších standardů kvality sociální péče. V rámci možností přistupujeme k našim Klientů podle jejich individuálních potřeb.

Načasování je důležité. Včasná přihláška k pobytu v našem domově vám ušetří mnoho času a problémů.

Naplánujte si se sociálními pracovnicemi prohlídku našeho zařízení, kde se zároveň dozvíte všechny potřebné informace.

Rádi vám vysvětlíme všechny otázky spojené s financováním našich služeb, pomůžeme vám a poradíme vám jak jednat s úřady.

Poskytneme vám důležité informace v oblasti sociální, právní i ošetřovatelské.

Zde najdete přehled služeb, které standardně poskytujeme našim Klientům.

Musíme plnit nejnovější nařízení EU,  proto jsme nuceni některé služby omezit.

Dále najdete vybrané informace podrobněji

CHceme vědět více o péči

Je velmi důležité, abyste se dozvěděli co obnáší každodenní péče o seniora zejména v domácím (přirozeném) prostředí. Pro vaši představu jsme využili výukových materiálů našeho partnera spol. TENA a.s., kde se dozvíte co je důležité a co všechno je potřeba znát, aby péče co nejlépe odpovídala potřebám a stavu seniora.

Buďte v obraze

Zjistěte si co nejvíce informací a nenechávejte vše na poslední chvíli. Vaše situace se může stát neúnosnou a rychlé řešení je často nedostupné.  Samotný proces umístění seniora do zařízení sociální péče je mnohdy zdlouhavý, a je doprovázený řadou administrativních obtíží. Je potřeba podat žádost do příslušného zařízení, zajistit vyjádření praktického lékaře a připravit celou řadu podkladů, aby mohl být senior do zařízení umístěn. Proto jsou informace od konkrétního zařízení sociálních služeb velmi důležité a ušetří starosti jak vašim blízkým, tak i vám.